•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

AMINO RŪGŠTYS/BCAA

Čia rasite vienus svarbiausių papildų sportui – amino rūgštis. Amino rūgštys – tai į baltymo sudėtį įeinanti medžiaga. Skirtingų kūno dalių baltymai (plaukų, nagų, kaulų ir t.t.) yra sudaryti iš baltyminių grandinių, kurias sudaro tarpusavyje susijungusios amino rūgščių molekulės. Dėl amino rūgščių organizme vyksta baltymų sintezė, o ji yra gyvybiškai būtina reakcija, dėl kurios gali sėkmingai atsikurti žuvusios ląstelės.

Kai kurios amino rūgštys gali pasigaminti pačios , tačiau aštuonios iš jų yra vadinamosios nepakeičiamosios amino rūgštys – jas žmogus privalo gauti su maistu, nes organizmas jų nepasigamina pats. Štai čia išryškėja sporto papildų su aminorūgštimis nauda – specialiuose papilduose sportui (daugumoje visada būna BCAA aminorūgščių) yra visos žmogaus baltymų sintezei reikalingos amino rūgštys. O juk mūsų raumenys yra sudaryti iš baltymų, kurių ląstelės kiekvienos treniruotės metu yra ir yra žalojamos didelio krūvio. Šie sporto papildai ir jų poveikis taip pat teigiamas moterims ir vyrams dėl greitesnio riebalų deginimo, pagerėjusios psichologinės būsenos ir t.t.

Zizas.lt internetu bei mūsų parduotuvėje Vilniuje galite rasti įsigyti įvairių amino rūgščių/BCAA produktų puikia kaina. Savo prekes užsakome iš viso pasaulio sportininkų vertinamų gamintojų, įsikūrusių JAV, Didžiojoje Britanijoje ir ES šalyse. Visada stengiamės pasiūlyti geriausias kainas, kad klientai norimus produktus įsigytų pigiau ir patogiau.

Šioje kategorijoje produktų nėra.

Prašome palaukti...