•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

BALTYMAI (PROTEINAS)

Šioje kategorijoje rasite įvairius maisto papildus su baltymais ir proteinais. Nors baltymų nauda sportuojantiems žinoma jau ištisus šimtmečius, šiandien kaip niekada anksčiau turime didelį pasirinkimą įvairių baltymų papildų. Pagrindiniai maisto produktai, kuriuose yra gausu baltymų – tai mėsa, žuvis, kiaušiniai. Tačiau šiandien galime džiaugtis tokiais baltymų bei proteinų šaltiniais kaip įvairūs baltyminiai batonėliai, išrūgų ar kiaušinių milteliai, baltyminis pudingas, blynelių mišiniai ar net baltyminiai guminukai! Modernių eksperimentų dėka viso atletai sportuojant gali vartoti šių pavidalų baltymų papildus sportui.

Tiek vyrams, tiek moterims puikiai tinkantys proteino bei baltymų papildai užtikrina, kad organizme būtų virškinamas ir pasisavinamas maistas ir naudingos medžiagos, kad į kūno audinius lengviau patektų deguonis, gamintųsi tam tikri hormonai, o svarbiausia – kad raumenys nuolatos atsinaujintų ir turėtume sveikus plaukus, nagus, odą.

Zizas.lt svetainėje rasite geriausių JAV, ES ir Didžiosios Britanijos tiekėjų siūlomus baltymų papildus ir proteinus, išrūgų miltelius ir kitus šio tipo maisto papildus konkurencinga kaina. Visados taikome patrauklias akcijas, kai norimą prekę galima įsigyti dar pigiau. Kviečiame aukštos kokybės maisto papildus įsigyti internetu bei mūsų parduotuvėje Vilniuje . Apsilankius mūsų parduotuvėje, mielai suteiksime papildomos informacijos apie baltymų papildus – kurie Jums būtų tinkamiausi pagal palaikomą sporto režimą ir mitybą ir papasakosime, kaip taisyklingai ir saugiai vartoti maisto papildus.

Šioje kategorijoje produktų nėra.

Prašome palaukti...