•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

BALTYMŲ - ANGLIAVANDENIŲ MIŠINIAI (GAINERIAI)

Šioje prekių kategorijoje rasite gainerius masei auginti. Gaineriai – tai maisto papildai, skirti efektyviai ir greitai priaugti raumenų masės tiems, kurių metabolizmas yra greitesnis ir sunku priaugti masės. Gaineriai susideda iš baltymų ir angliavandenių bei trupučio riebalų. Tai kaloringi maisto papildai, kurie vartojami kiekvieną dieną prieš ir po treniruočių.

Kodėl reikalingi gaineriai, jei galima daugiau valgyti? Kaip jau minėjome, gaineriai – tai papildoma priemonė tiems, kurių medžiagų apykaita yra itin greita. Tokie žmonės gali valgyti į valias ir vis tiek nepriaugti svorio. Masei auginti būtina suvartoti daugiau kalorijų, negu jų yra sudeginama. Tad gaineriai gali tapti gera priemone tarp dienos patiekalų padidinti suvartojamų angliavandenių ir baltymų kiekį.

Zizas.lt kataloge siūlome didelį gainerių pasirinkimą kiekvienam. Kiekviena šių papildų sportui rūšis skiriasi angliavandenių kiekiu ir tipu (kai kur sudėtyje daugiau greitųjų angliavandenių, kitur – lėtųjų). Papildai pas mus parduodami patrauklia kaina, o kai kurias prekes galite įsigyti dar pigiau – su nuolaida. Kviečiame norimas prekes užsisakyti internetu arba atvykti į mūsų Zizas parduotuvę Vilniuje, kur tinkamiausią produktą Jums išsirinkti padės mūsų patyrę sveikos gyvensenos ir sporto ekspertai. Ne tik patarsime, bet ir suteiksime informacijos, kaip teisingai vartoti maisto papildus.

Šioje kategorijoje produktų nėra.

Prašome palaukti...