•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

BATONĖLIAI | PROTEINO BATONĖLIAI

Jeigu užsibrėžėte sportuoti ir auginti raumenų masę, vadinasi pradėjote vartoti ir daugiau baltymų. Kuo intensyvesnis sporto režimas, tuo labiau naudojamos ir sunkiamos jėgos, o raumenys – varginami, todėl juos turite atgaivinti dosnia baltymų doze. Deja, ne visuomet atsiranda galimybė pasigaminti baltyminio maisto – ypač ilgai sėdint darbe. Todėl baltyminiai batonėliai (arba proteino batonėliai) yra geriausia išeitis tarp užkandžių norint kompensuoti baltymų atsargas.

Baltyminiai batonėliai sportui gali būti įvairiausių tipų ir skonių. Šiandien net gi prieinami Snickers ar Mars skonio proteino batonėliai – todėl galėsite mėgautis mėgstamo šokoladuko skoniu, o iš tiesų vartosite baltymais praturtintą užkandį. Proteinų batonėliai yra skubantiems ir daug dirbantiems žmonėms rekomenduojamas užkandis, kuris suteiks energijos ir leis geriau jaustis.

Zizas.lt parduotuvėje internetu bei Vilniuje įsikūrusioje parduotuvėje patrauklia kaina prekiaujame ne vien aukštos kokybės maisto papildais sportui, bet ir puikiais sportininkams pritaikytais baltyminiais užkandžiais. Pas mus galite pigiau įsigyti viską, ko reikia norint siekti puikių kūno formų ir išlikti sveikam bei energingam. Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje, kur galėsime patarti, kokie maisto papildai yra geriausi ir tinkamiausi pagal Jūsų sporto režimą ir tikslus (auginant raumenų masę ir norint efektyviai numesti svorio maisto papildai vartojami skirtingai)

Šioje kategorijoje produktų nėra.

Prašome palaukti...