•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

MAISTO PAPILDAI

Zizas.lt – tai sveikos gyvensenos entuziastai, padėsiantys kiekvienam pasirūpinti gražia figūra ir savo sveikata. Čia rasite maisto papildus sportuojantiems vyrams ir moterims gera kaina. Aukštos kokybės maisto papildus be sintetinių priedų galite užsisakyti internetu bei įsigyti Zizas parduotuvėje Vilniuje.

Papildai sportui – tai skirtingas funkcijas atliekantys maistinių medžiagų papildai, kuriuos sportuojantys žmonės vartoja prieš treniruotes ir po jų, o taip pat siekdami atstatyti raumenų ląsteles bei paskatinti riebalų šalinimą iš organizmo.

Yra daug mitų dėl kurių papildai sportui prilyginami steroidams. Tačiau taip manyti – didelė klaida. Maisto papildai sportui – tai natūralios ir mūsų organizmui būtinos medžiagos – baltymai, aminorūgštys, mineralinės medžiagos ir t.t.

Pagrindiniai ir populiariausi sporto papildai – tai baltymai, aminorūgštys, kreatinas, karnitinas. Baltymai – tai mūsų raumenų statybinė medžiaga. Jeigu sportuojantis žmogus siekia užsiauginti raumenų masę, jam reikės kur kas daugiau baltymų, nei kad gaunamų su maistu. Aminorūgštys yra būtinos, kad po treniruočių atsistatytų visas organizmas, kreatinas – tam, kad treniruočių metu turėtumėte daugiau ištvermės, o karnitinas geriamas norint sumažinti alkį ir efektyviau deginti riebalus.

Zizas.lt svetainėje kviečiame užsisakyti iš JAV, ES ir Didžiosios Britanijos atvežtus sporto papildus. Pas mus įsigysite juos pigiau nei siųsdamiesi iš užsienio. Garantuojame puikią prekių kokybę ir neįtikėtinus rezultatus!

Prašome palaukti...