•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

MITYBOS IR SPORTO PROGRAMOS

Sveika gyvensena Lietuvoje  metai iš metų tampa vis populiaresnė – kiekvieną pavasarį matome vis daugiau į parkus pabėgioti išeinančių žmonių, taip pat į priekį sparčiai žengia susidomėjimas sveika mityba – parduotuvių lentynose ir restoranuose atsirado daug didesnis pasirinkimas ekologiškų maisto produktų, o ir patys lietuviai pradėjo savarankiškai semtis daugiau žinių apie sveiką mitybą.

Kai sportas ir mityba žengia koja kojon, žmogus jaučiasi energingas, rečiau serga ir džiaugiasi dailia figūra. Nors prisiversti reguliariai sportuoti ir atsisakyti tam tikrų maisto produktų nėra lengva, niekas nepaneigs sporto bei subalansuotos mitybos naudos.

Kodėl verta pradėti sportuoti?

  • Sportuojant  mažėja širdies ligų rizika. Fizinės veiklos metu stiprinami širdies raumenys, mažinamas „blogojo“ cholesterolio kiekis, sumažinamas aukštas kraujospūdis.
  • Sportas – svarbiausia priemonė norint numesti svorio. Tiek itin nutukusiems žmonėms, tiek ir vos keliais papildomais kilogramais besiskundžiantiems ši veikla garantuotai padės sumažinti kūno masę.
  • Sergantys II tipo diabetu sporto pagalba gali lengviau kontroliuoti savo ligą ir sureguliuoti cukraus kiekį organizme.
  • Jau seniai mokslininkų patvirtinta, jog sportas pagerina bendrą psichologinę žmogaus savijautą, kelia pasitikėjimą savimi ir nuotaiką. Taip yra dėl to, kad sportuojant organizme sumažėja streso hormonų kiekis ir išsiskiria laimės hormonas - endorfinas.

Kodėl rekomenduojama pradėti sveiką mitybą?

Tik subalansavus savo mitybą ir ją suderinus su fiziniu režimu įmanomi maksimalūs pasiekimai metant svorį, formuojant raumenis ir kūno linijas.

  • Sveikesni produktai, individualiai parinkti žmogui pagal jo fizinius duomenis (svoris, ūgis, amžius, alergijos, sveikatos sutrikimai, darbo pobūdis ir t.t.) užtikrina gerą savijautą ir pakankamą energijos kiekį kiekvieną dieną.
  • Subalansuota mityba ir žmogui tinkantis mitybos režimas ilgainiui padeda sustiprinti imunitetą, išvalyti kūną nuo toksinų, rečiau skųstis įvairiomis ligomis, džiaugtis švytinčia oda ir pagerinti psichologinę savijautą.

Zizas.lt siūlo platų asortimentą sporto ir mitybos programų vyrams ir moterims, siekiantiems ne tik sulieknėti, bet ir priaugti liesos masės, užsiauginti tvirtus raumenis, suformuoti norimas kūno vietas.

Iš patirties sakome, kad geriausias ir efektyviausias būdas tai pasiekti – tai suderinti sportą ir mitybą. Užsisakius vien sporto programą dažnai pritrūksta vertingų žinių, kaip po treniruočių atstatyti energiją ir kaip neleisti sugrįžti taip sunkiai numestiems kilogramams. Kad Jums pritaikytas individualus sporto režimas leistų pasiekti maksimalių rezultatų, rekomenduojame kartu laikytis ir individualaus mitybos plano, kurį klientui taip pat galime sudaryti pagal jo fizinius duomenis ir poreikius.

Mūsų filosofija yra unikali tuo, jog mitybos ir sporto programa bei jos sudarymas nėra grindžiami kalorijomis. Siekiame paneigti nuostatą, kad žmogaus svoris ir bendra savijauta priklauso nuo kiekvienos kalorijos. Kalorija kalorijai nelygu – todėl mūsų sudaromi mitybos planai leidžia žmogui suvartoti normalų kiekį maisto, iš jo gauti pakankamai energijos. Ne badaujantis žmogus pasiekia optimalių rezultatų, o tas, kurio mityba yra tinkamai sureguliuota – kai vartojamas visavertis maistas ir laikomasi plane nustatytų porcijų bei mitybos rekomendacijų.

Kviečiame rinktis iš Zizas.lt siūlomų mitybos planų moterims ir vyrams, siekiantiems numesti svorio, sulieknėti ar užsiauginti raumenų masę. Sudarę planą, kas savaitę stebime kliento pasiektus rezultatus, konsultuojame įvairiais klausimais, jei reikia – planą koreguojame.

Kodėl Zizas.lt?

Zizas.lt – tai sveikai ir aktyviai gyvensenai atsidavę šios srities ekspertai ir entuziastai, jau daug metų padedantys nuo antsvorio kenčiantiems ar savo figūra bei sveikata susirūpinusiems žmonėms sėkmingai pasiekti geidžiamų rezultatų, džiaugtis visaverčiu gyvenimu ir pamilti save iš naujo.

Mūsų darbas su klientu neapsiriboja vien mitybos ar sporto programos sudarymu – kokia nauda iš to,  jeigu žmogui sunku atsikratyti senų įpročių, o laukiami rezultatai taip ir neateina? Tai suprasdami mes motyvuojame savo tikslo siekiančius klientus, padedame jiems įveikti įvairias kliūtis ir užtikriname visapusišką pagalbą. Kiekvieno mūsų kliento tikslas – tai naujas iššūkis ne tik jam, bet ir mums, o iššūkiai yra tai, kas verčia žmogų augti ir stiprėti.

Prašome palaukti...