•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

Mitybos planas lieknėjimui

Kiekvieną pavasarį, ruošiantis atostogoms šiltuose kraštuose ar ypatingai šventei po kelių mėnesių (pavyzdžiui, vestuvėms) tiek moterys, tiek vyrai, linkę su laiku užsiauginti lengvą riebalinį sluoksnį, trokšta numesti kelis kilogramus, kad dailiai atrodytų pliaže ar pasipuošę proginiais ir kūno defektus išryškinančiais drabužiais. Reguliariai sportuojant ir laikantis sveikos mitybos tai tikrai nebūtina, kadangi kūnas savaime išlieka stangrus ir lieknas, tačiau jeigu esate linkęs pasmaližiauti, mitybos planas lieknėjimui Jums tikrai praves prieš vasaros sezoną.

Šio mitybos plano sudarymas tinkamas vyrams ir moterims. Jo privalumai – tai ne tik dailesnės kūno linijos, sudeginti nereikalingi riebalai, bet ir pagerėjęs organizmo tonusas ir bendra savijauta, pakilusi energija.

Kuo mitybos planas lieknėjimui skiriasi nuo trumpalaikių dietų?

Visų pirma, trumpalaikės dietos yra paremtos ekstremalumais, kuomet būtina atsisakyti labai daug žmogui būtinų maistinių medžiagų ir praktiškai alinti savo organizmą kurį laiką. Bet kokias sąmoningumo ribas peržengiančios dietos ne tik garantuos tik trumpalaikius rezultatus, bet ir prives prie kūno išsekimo.

Antra – trumpalaikės dietos užtikrina tik laikinus rezultatus. Metant svorį ir laikantis nuolatinės individualios mitybos programos, Jūs atsisakysite tik tam tikrų maisto produktų – racione bus išlaikytos visos būtinosios maistinės medžiagos – todėl ilgainiui priprasite prie šių pokyčių ir tai taps Jūsų gyvenimo būdu, užtikrinančiu puikią savijautą ir tobulą figūrą. Iš esmės mitybos planas lieknėjimui – tai subalansuotas į riebalų deginimą ir kūno linijų ryškinimą orientuotas planas.

Kaip sudaromas mitybos planas lieknėjimui ir kokia jo eiga?

Mitybos plano lieknėjimui sudarymas yra individualus kiekvienam žmogui. Kiekvienas mūsų skiriamės kūno sudėjimu, ūgiu, svoriu ir net vidiniais virškinimo procesais – medžiagų apykaita. Tad natūralu, kad skirtingai priaugame svorio ir skirtingu tempu galime jo atsikratyti. Tad pirmiausiai žmogus, siekiantis sulieknėti, užpildo mūsų pateikiamą anketą su visais klausimais, liečiančiais jo gyvenimo būdą bei mitybą. Net ir toks faktorius kaip žmogaus turimas darbas (sėdimas ar fizinis) turi didelės reikšmės metant svorį. Pagal visus šiuos aspektus ir kliento nuotrauką sudarome jo mitybos planą, kurio esmė – su maistu gauti mažiau kalorijų negu kad jų sudeginama. Tik tai garantuos organizme susikaupusių riebalų rezervo šalinimą – taigi ir patį lieknėjimą. Verta pridurti, kad šalia šio plano stipriai rekomenduojama ir sporto programa. Sportuojantys asmenys su šiuo mitybos planu gali pasiekti maksimalių rezultatų.

Svoriui mesti skirto plano laikomasi  4 savaites – paprastai, jeigu sudarytos asmeninės mitybos programos klientas laikosi sąžiningai, jau šio laikotarpio viduryje galima pamatyti pirmuosius rezultatus. Priklausomai nuo kliento poreikių, siūlome programą prasitęsti ir toliau siekti tobulų kūno linijų.

Zizas.lt siūlomi mitybos planai yra populiarūs ir patrauklūs gera kaina, greitais rezultatais bei dėmesingu požiūriu į klientą. Kiekvieno kliento rūpestis dėl savo kūno bei sveikatos tampa ir mūsų rūpesčiu – mes ne tik rūpestingai sudarome individualų mitybos planą, bet stebime, kaip klientui sekasi jo laikytis, kokie rezultatai pastebimi – jei reikia, plano eigoje jį pakoreguojame, pritaikome pagal kliento poreikius ir mėgstamus produktus.

Mūsų siūlomi mitybos planai svoriui mesti:

  • Mitybos planas metant svorį moterims
  • Mitybos planas gerai formai vyrams
  • Mitybos planas riebalų deginimui vyrams

Visą užsakyto plano laikotarpį esame atviri kliento skambučiams ar žinutėms – jeigu kyla kokių nors klausimų ar norima pasikonsultuoti, mielai atsakome į iškilusius neaiškumus. Jeigu klientui sunku laikytis plano, motyvuojame jį, suteikiame daugiau ryžto siekti savo tikslo.

Zizas.lt – tai subalansuoto gyvenimo būdo ekspertai. Sportas ir sveika mityba – tai mūsų varomoji jėga ir energija, kuria dalijamės su savo klientais. Siekiame kiekvienam perteikti mūsų sukauptą ilgametę patirtį, pasidalinti vertingiausiais patarimais ir padėti pamilti save iš naujo! Jeigu norėtumėte išdrįsti peržengti savo problemas ir pasiekti puikių rezultatų tobulindami savo kūno linijas, kviečiame kreiptis į Zizas.lt komandą. Nes mūsų tikslas – padėti Jums.

Prašome palaukti...