•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

Mitybos planas masei

Lygiai kaip skulptoriui reikia marmuro luito, iš kurio galėtų išskaptuoti norimą formą, taip ir dailių raumenų siekiančiam vyrui būtina pirmiau užsiauginti kūno masę, iš kurios galėtų formuotis savo idealią figūrą. Internete pateikiama daugybė patarimų, kaip priaugti svorio, ar auginti raumenų masę. Sportuojant visuomet tenka vienu metu galvoti, kaip, ko ir kiek reikės pavalgyti po treniruotės. Tad pačiam savarankiškai nustatyti mitybą norint priaugti svorio masei auginti yra sudėtinga. Tam skirtas mitybos planas masei.

Kokie pagrindiniai mitybos principai įeina į mitybos programas raumenų masei auginti?

Kaip visi žino, efektyviausiai žmogaus kūnas „auga“ nuo suvartojamų angliavandenių kiekio. Geras ir tinkamas mitybos plano sudarymas garantuoja sveiką, efektyvų, ir greitą raumenų masės auginimą. Nors mitybos programa masei sudaroma kiekvienam individualiai – išlieka pagrindinė taisyklė – valgyti daug ir gero maisto.

Tad minėtieji angliavandeniai yra dosniai vartojami ryte per pusryčius, prieš treniruotę, po treniruotės. Faktas, kad turi būti vartojami sveiki angliavandeniai, esantys nevalytose, kuo mažiau apdorotose kruopose, grūduose, pilno grūdo miltiniuose patiekaluose.

Nereikia riboti ir gerųjų riebalų vartojimo – alyvuogių aliejus, riešutai, riešutų sviestas, avokadai, alyvuogės, jūrinė žuvis – tai organizmui labai naudingi produktai. Sveikieji riebalai užtikrins gerą širdies veiklą, sumažins uždegiminius procesus organizme.

Pagrindinis skirtumas tarp asmeninio mitybos plano masei auginti ir kitų mitybos planų – tai didesnės porcijos ir dažnesnis jų paskirstymas kiekvieną dieną. Sportuojant reikia nuolatos sugrąžinti į organizmą treniruotės metu iššvaistytą energiją, o norint dar papildomai užsiauginti raumenų formavimui būtinus kilogramus, šios su maistu gaunamos energijos reikia dar daugiau.

Zizas.lt siūlo masės auginimo programas vyrams ir moterims, siekiantiems susiformuoti pageidaujamą raumenų masę. Mūsų mitybos plano sudarymas paremtas individualiais kliento poreikiais, jo fiziniu pasirengimu, fiziologiniais parametrais ir net jo laisvalaikio leidimo būdais bei darbo pobūdžiu. Juk aktyviau gyvenantis asmuo sudegins daugiau energijos negu sėdimą darbą dirbantis ir dažnai užimtas žmogus. Į visa tai rūpestingai atsižvelgiame ir sudarome klientui jo individualų mitybos planą masei.

Šiuo metu savo klientams, siekiantiems prigauti svorio ir pasiruošti raumenų auginimui siūlome tokias mitybos programas:

  • Mitybos planas liesai raumenų masei moterims
  • Mitybos planas raumenų masei vyrams

Nors paprastai masės auginimas labiau domina sportuojančius vyrus, sulaukiame ir besikreipiančių moterų, kurios siekia užsiauginti dailios ir patrauklios liesos raumenų masės ant sėdmenų ar šlaunų. Stangrus ir proporcingas moters kūnas šiuo metu yra geidžiamas dalykas, todėl kiekvienai moteriai, svajojančiai apie tokią figūrą, siūlome individualų mitybos planą liesai raumenų masei.

Mitybos planas raumenų masei vyrams užtikrins greitą ir efektyvų būdą užsiauginti sveiką masę, kurią vėliau galima ryškinti ir formuoti.

Ne tik sukursime Jūsų individualią mitybos programą, bet ir paaiškinsime, ką suteikia kiekviena dienos porciją, kodėl ji būtina, kiek ir kokios maistinės medžiagos ją sudaro. Būtinai atkreipsime dėmesį į Jūsų mėgstamą ar nemėgstamą maistą ir sudėliosime meniu, kuriuo mėgautumėtės visas 4 programos savaites.

Kodėl Zizas.lt?

Zizas.lt – tai sporto ir sveikos mitybos ekspertai, jau daug metų su didele meile savo darbui padedantys žmonėms, kenčiantiems nuo antsvorio ar susirūpinusiems savo sveikata bei figūra. Siūlome patrauklia kaina išsirinkti Jums tinkamą programą ir su mūsų pagalba sėkmingai pasiekti trokštamų rezultatų bei pagaliau pamilti savo kūną.

Mūsų darbas su klientais nepasibaigia vien sudarius mitybos programą – kokia to prasmė, jeigu kai kuriems yra taip sudėtinga atsikratyti senų mitybos įpročių, o tiek laiko laukti rezultatai taip ir neateina? Mes ne tik kruopščiai sudėliojame Jūsų mitybos planą, bet ir motyvuojame, skatiname tobulėti, padedame įveikti įvairias kliūtis Jums siekiant galutinio tikslo. Jūsų užsibrėžtas tikslas – tai ir mūsų tikslas. Pasiekime jį drauge.

Prašome palaukti...