•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

DIETOS PLANAS

DIETOS PLANAS

Man, kaip asmeniniam treneriui bei mitybos specialistui, labai dažnai užduoda klausimų apie dietos planą bei mitybą: „kaip atrodo Jūsų dietos planas?“, „kaip atrodo sportininko mityba?“ , „kaip derėtų maitintis norint sudeginti riebalus ar priaugti raumenų masės?“.

Todėl nieko nelaukdamas dalinuosi su Jumis savo dietos planu. Mano ūgis yra  182cm , o svoris šiuo metu šiek tiek virš 80kg. Šiuo momentu auginu liesą raumenų masę ir mano dietos planas atrodo štai taip:

DIETOS PLANAS ATSIKĖLUS RYTE:

500ml vandens su citrina + 5g glutamino greitesniam atsistatymui ir tinkamam žarnyno darbui (amino rūgštis) + 5g BCAA greitesniam atsistatymui (amino rūgštys) + 5g kreatino jėgos rodikliams pakelti

PUSRYČIAI:

100g avižų (naudoju pilno grūdo avižų dribsnius)

1 kaušelis Go Nutrition Whey Protein baltymų

1 bet koks vaisius arba skiltelė ananaso

Vitaminai

Omega3 (žuvų taukai)

PRIEŠPIEČIAI:

Sveikuoliški sausainiai pagal žmonos receptą:

50g avižų

1 kaušelis Go Nutrition Whey Protein baltymų

1 bananas

2 kiaušiniai

PIETŪS:

75g grikių

150g kalakutienos filė

Puodelis įvairių daržovių

ANTRI PIETŪS:

75g laukinių ryžių

150g baltos žuvies (tilapija, otas, menkė, jūros lydeka)

Puodelis įvairių daržovių

TRETI PIETŪS (TAIP, VALGAU TRIS  PIETUS PER DIENĄ):

200g saldžių bulvių

150g liesos jautienos

Puodelis įvairių daržovių

VAKARIENĖ:

400g natūralaus graikiško jogurto

Sauja įvairių riešutų

Tokiu būdu aš visiškai pamaitinu savo treniruotės metu pažeistus raumenis bei skatinu organizmą auginti liesą raumenų masę. Angliavandeniai man palaipsniui suteikia kokybiškos energijos, visiškai nevartoju pridėtinio cukraus, net arbatą arba kavą geriu be cukraus (ir Jums, draugai, rekomenduoju), o sveikieji riebalai padeda mano nagams, odai, plaukams bei hormoninei sistemai veikti tinkamu būdu.

Daugelis iš Jūsų teiraujatės mano mitybos (dietos) plano, nes galvojate, kad toks planas tiks ir Jums. Deja, mes visi esame labai skirtingi - jeigu pasaulyje egzistuotų “tobulas dietos planas” – tas žmogus, kuris jį sugalvotų, jau senai būtų pasaulio valdovu, o visi Žemės gyventojai būtų gražūs ir sveiki, bet, deja, tai nėra realu. Kai kurių iš mūsų medžiagų apykaita labai greita (turbūt visi turime draugų, kurie gali valgyti bet ką ir vis tiek išlikti liekni), o kitų atvirkščiai – lėta ( beveik nieko nevalgo, tačiau organizmas vis tiek  kaupia riebalus) todėl nėra vieno vienintelio idealaus dietos plano. Reikia suprasti savo organizmą ir tai, kaip jis veikia, kaip reaguoja į maistingųjų medžiagų kiekį ir tam tikru laiku suvartojamus angliavandenius. O tam, kad tai suprastumėte,  iš pradžių į pagalbą turite pasitelkti specialistą, kuris sudarys Jūsų mitybos (dietos) planą, seks Jūsų rezultatus bei, atsiradus poreikiui, koreguos Jūsų dietos planą.

Palikti komentarą

* Vardas:
* El.paštas: (nepublikuota)
   Web puslapis: (Pavyzdys http://)
* Komentaras:
Įrašykite kodą
Prašome palaukti...