•   Kauno g. 16
 •   +37065219404

Sporto pratimai

Sporto pratimai

Net ir laikantis nustatyto mitybos plano bei vartojant būtinų maisto papildų ne visada  pavyksta pasiekti išsvajotų rezultatų ir džiaugtis svajonių figūra. Be sporto režimo ir specialių pratimų kojoms, pilvo presui, pečiams ar nugarai ir t.t. negalėsite pasiekti stangrių ir tvirtų kūno linijų. Todėl susirūpinus savo mityba, taip pat būtina reguliariai sportuoti, atlikti tempimo pratimus, būti fiziškai aktyviems.

Tai , kokie sporto pratimai Jums tinkamiausi, priklauso nuo Jūsų poreikių. Vyrai siekia plačios krūtinės, tvirtų pečių, o moterys – dailių šlaunų, sėdmenų, plokščio pilvo. Skirtingiems tikslams siūlomos skirtingos priemonės ir pratimai.

 

Ne tik visos merginos nori turėti gražų ir riestą užpakaliuką. Vaikinams geri sėdmenys reikalingi ne ką mažiau, tuo labiau, kai tai dažnai patraukia merginų dėmesį… Šiandien matome, kaip šlaunų ir sėdmenų forma rūpinasi ne tik įžymybės, bet ir dauguma sportuojančių merginų. Instagram ir Facebook bei kituose socialiniuose tinkluose kaip pagrindinis moters figūros grožio kriterijus išskiriami seksualūs ir dideli sėdmenys. Tačiau yra vienas skirtumas – įžymybių apatinė kūno dalis neretai būna pagražinta plastinių operacijų pagalba, o sportuojant to paties galima pasiekti neišleidus nė centro ir visiškai natūraliai.

 

Gražinti ir natūraliai formuoti sėdmenis galima įvairiais pratimais, ir  pratimus dažnai reikia keisti, kad sėdmenis palaipsniui formuotumėte lavindami skirtingas raumenų grupes. Pratimų yra begalė, bet yra vienas iš jų yra pats populiariausias ir turi daug variacijų… Siūlau Jums pažiūrėti kelias šio sporto pratimo variacijas, kurių dėka pagražinsite, padidinsite, išryškinsite, pakelsite savo sėdmenis:

Taip pat siūlau Jums, merginos, pažiūrėti vieną iš mano treniruočių sėdmenims. Mano manymu tai yra vieni iš efektyviausių pratimų gražinti sėdmenis.

Tai tik keli pratimai, kurių dėka galima pasiekti apvalius, tačiau stangrius sėdmenų ir šlaunų raumenis. Jeigu esate pasiryžę siekti savo svajonių figūros, parašykite mums – sudarysime Jūsų individualią sporto programą su plačia įvairove pratimų, kuriuos atlikdami jau po mėnesio pamatysite tiesiog akyse dailėjantį savo kūną. Taip pat padėsime sureguliuoti Jūsų mitybą – sudarysime mitybos planą, kuris Jums leis jaustis sveikiems ir padės siekti tobulos figūros.

1 Komentarai

  • Avatar
   Ieva
   Feb 21, 2018

   Sveiki, kokia yra mitybos ir sporto programos kaina?

Palikti komentarą

* Vardas:
* El.paštas: (nepublikuota)
   Web puslapis: (Pavyzdys http://)
* Komentaras:
Įrašykite kodą
Prašome palaukti...