•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

PO TRENIRUOTĖS

Čia rasite aukštos kokybės sporto papildus , skirtus po treniruotės. Po treniruočių kiekvieno sportuojančio raumenys būna ne tik nualinti, bet ir sužaloti, kadangi jėgos ir tempimo pratimų metu plyšta raumenų ląstelės. Tačiau tai natūrali sporto dalis – tereikia po kiekvienos sunkesnės treniruotės būtinai atstatyti savo raumenų audinio būklę įvairiais papildais sportui.

Ką vartoti raumenų atsistatymui? Visų pirma po treniruotės būtina suvartoti baltymų, iš kurių greičiausiai ir efektyviausiai jūsų raumenys pasisavins išrūgų proteiną. Šiame produkte yra daug aminorūgščių, kurios yra būtinos, kad raumenys neiširtų. Glutaminas ir BCAA rūgštys – tai amino rūgštys, kurių mūsų organizmas negali pasigaminti pats, todėl privalome jas vartoti papildų forma.

Zizas.lt kataloge internetu siūlome įsigyti aukštos kokybės sporto papildus puikia kaina. Mūsų prekiaujami papildai siunčiami iš JAV, ES šalių bei Didžiosios Britanijos, o mūsų pasirenkami gamintojai yra pripažinti ir puikiai įvertinti rinkoje. Mūsų svetainėje ir parduotuvėje Vilniuje taip pat rasite ir akcijų, kurių metu norimus maisto papildus galėsite įsigyti dar pigiau. Visados verta apsilankyti Zizas parduotuvėje Vilniuje, kadangi ten dirbantys mūsų sveikos gyvensenos ekspertai mielai padės išsirinkti pagal Jūsų poreikius tinkamiausią prekę ir patars, kaip geriausiai vartoti vienus ar kitus maisto papildus.

Šioje kategorijoje produktų nėra.

Prašome palaukti...