•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

PRIEŠ TRENIRUOTĘ

Šioje kategorijoje pristatome sporto papildus ,vartojamus prieš treniruotę. Paprastai prieš treniruotę sportininkai geria azoto oksidą bei valgo daug baltymų ir angliavandenių turintį maistą. Angliavandeniai būtini tam, kad treniruotės metu būtumėte aprūpinti energija, o baltymai keliauja į raumenis ir palaiko jų darbą. Prieš treniruotes patogu išgerti proteino kokteilį, kuris įsisavinamas greičiau nei maistas, o raumenys treniruotės metu apsaugomi nuo katabolizmo.

Minėtas azoto oksido papildas (arba azoto skatintojai) – tai specialūs papildai sportui, kurie atlieka kelias funkcijas - padeda atgauti jėgas po treniruočių, taip pat leidžia lengviau jaustis tarp atliekamų pratimų. Azoto oksidas organizme praplečia kraujagysles, todėl raumenims įtemptai dirbant, tokiu būdu iš kraujo į raumeninį audinį patenka daugiau naudingų medžiagų.

Zizas.lt kataloge internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje kviečiame įsigyti papildų sportui prieš treniruotę gera kaina. Platiname įvertintų JAV, ES ir Didžiosios Britanijos gamintojų papildus ir azoto skatintojus, kurie užtikrins energijos antplūdį per treniruotes ir greitesnį raumenų augimą. Nuolatos skelbiame akcijas savo prekėms, kuomet norimą produktą galima įsigyti dar pigiau. Jei nežinote, kurią sporto papildų rūšį rinktis, apsilankykite mūsų parduotuvėje , kur mūsų kvalifikuoti sveikos gyvensenos profesionalai patars, kokios prekės Jums tinkamiausios ir kaip teisingai vartoti maisto papildus, kad kuo greičiau pamatytumėte norimus rezultatus.

Šioje kategorijoje produktų nėra.

Prašome palaukti...