•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

RIEŠUTŲ SVIESTAS

Maisto papildai sportuojantiems yra toli gražu ne vienintelės papildomos priemonės, kurias patariama vartoti intensyviai sportuojant. Tarp kitų produktų, kurių nevartojame kasdiem (o turėtume) – yra riešutai. Anakardžių, žemės riešutų svietas ir kitų riešutų produktai yra neįkainojamas naudingų medžiagų šaltinis, kurio nauda itin didelė. Pirmiausiai – riešutai yra tikras baltymų užtaisas, o smarkiai sportuojant būtina atstatyti nualintus raumenis. Daugumoje riešutų slypi naudingos amino rūgštys, kaip pvz., L- arganinas, kuris padeda mažinti riebalinį mūsų audinį ir aprūpina raumenis deguonimi.

Visi yra girdėję, kad riešutai turi daug riebalų ir tai tiesa, tačiau žemės riešutų svieste, anakardžiuose ir kituose riešutuose esančių riebalų niekaip nepalyginsime su kepamuoju aliejumi. Nesotieji riešutų svieste esantys riebalai yra naudingi mūsų širdžiai. Taip pat riešutų svieste gausu kalio, magnio, cinko, vitamino E, o svarbiausia – tai daug energijos suteikiantis užkandis. Pirkti didelę pakuotę riešutų sviesto yra pigiau – tai ilgai negendantis ir itin naudingas produktas.

Zizas.lt parduotuvėje arba internetu puikia kaina galite įsigyti įvairių riešutų sviesto ir kitų produktų, kurie garantuotų energijos sportuojant ir gerą savijautą. Jeigu norite plačiau pasidomėti maisto papildais sportui, mūsų parduotuvėje dirbantys sveiko gyvenimo ekspertai visada suteiks jums aktualios informacijos.

Šioje kategorijoje produktų nėra.

Prašome palaukti...