•   Kauno g. 16
 •   +37065219404

Sporto programos

Sporto nauda yra apibrėžiama ne vienareikšmiškai – tai ne tik stangriam ir dailiam kūnui išlaikyti būtina veikla, bet ir bendrą tonusą gerinantis, bei nuotaiką pakeliantis užsiėmimas.

Vieni žmonės geba sportuoti savarankiškai – kai gerai išstudijuoja savo kūną, atsirenka kūno vietas, ties kuriomis norėtų dirbti ir atranda tam geriausius fizinius pratimus. Kasdienei mankštai šių žinių tikrai pakanka, tačiau norintys pasiekti geresnių rezultatų ir siekiantys numesti daug svorio ar susiformuoti tvirtus raumenis, turėtų sportuoti su profesionalia pagalba. Štai svarmenų kilnojimas ar kiti pratimai su dideliu krūviu gali sukelti rimtų traumų jei sportuojantysis neturi bazinių žinių apie žmogaus kūno sandarą. Žinių trūkumas taip pat kartais pakiša koją siekiant numesti vos kelis kilogramus – antsvoris tiesiog nedingsta, nors sporto salėje plušama nemažai.

Tad norint pasiekti optimalių rezultatų treniruočių metu tiek vyrams, tiek moterims rekomenduojamas individualaus sporto plano sudarymas. Asmeninis sporto planas – tai specialių fizinių pratimų rinkinys kiekvienai programos savaitei. Žinoma, kad kiekvieną savaitės dieną sportuoti negalima – todėl kiekvienoje sporto programoje numatomos ir poilsio dienos, skirtos atgauti jėgas.

Zizas.lt siūlomos sporto programos – tai kruopščiai sudarytos sporto programos, skirtos norintiems pagal individualius savo kūno duomenis pasiekti norimų rezultatų. Sporto programa žmogui sudaroma pagal jo poreikius (kūno masės auginimas, riebalų deginimas ir pan.) ir jo kūno bei sveikatos duomenis.

 • Mes siūlome išanalizuoti kliento fizinius duomenis ir sudaryti sporto programą, kurioje pateikti konkretūs sporto pratimai padėtų klientui efektyviai dirbti su probleminėmis savo kūno vietomis. Sudarytą sporto programą galite savo nuožiūra pateikti asmeniniam treneriui ir kartu su juo išmokti teisingo pratimų atlikimo ir laikytis šio plano vizitų sporto salėje metu. Mes pasirūpinsime, kad individuali sporto programa būtų sukurta specialiai Jums ir atneštų geriausius pasiekimus.
 • Sąžiningai laikydamiesi mūsų sudaryto treniruočių plano, turėtumėte jau per pirmas dvi savaites pamatyti pirmuosius rezultatus. Efektyviausiai maksimalių rezultatų pasiekiama, kai sporto programos yra derinamos su tam pritaikytomis mitybos programomis. Taip subalansuojamas žmogaus fizinis darbas su mityba, kurios pagalba sugrąžinama visa treniruočių metu išeikvota energija, organizmas aprūpinamas visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis.
 • Labai svarbu, kad mūsų atsiųstame klausimyne paminėtumėte, ar neturite problemų su sąnariais, ar neturite išvaržų ir kitų sveikatos sutrikimų. Jeigu skundžiatės viena šių problemų, siūlome pirmiau jas išspręsti su gydytojo pagalba, o tik tuomet leistis darbui į sporto salę.
 • Sudarydami sporto programą, atsižvelgiame į kliento kūno defektus, daugiau pratimų ir dėmesio skiriame problemiškoms jo kūno vietoms (paprastai moterims numatomas stipresnis darbas su apatine kūno dalimi, vyrams – su viršutine).
 • Po savaitės arba dviejų aptariant pirmuosius rezultatus programa gali būti koreguojama – jeigu tam tikri pratimai neneša norimo rezultato, po treniruočių nejuntamas raumenų tempimas, pakeičiame juos alternatyviais pratimais tai kūno vietai formuoti. 
 • Svarbu atkreipti dėmesį, jog mes nesiūlome sporto programų profesionaliems sportininkams. Individualią sporto programą kviečiame pas mus užsisakyti tuos, kurie siekia pagerinti bendrą organizmo tonusą, numesti nereikalingus kilogramus ar kaip tik priaugti kūno masės bei suformuoti ryškesnius raumenis.

Mūsų siūlomos sporto programos:

 • Sporto programos vyrams
 • Sporto programos moterims
 • Sporto programos masei
 • Sporto programos namuose

Kiekviena šių programų skiriasi intensyvumu, pratimų pobūdžiu, lavinamų raumenų grupėmis ir net gi treniruotėms naudojama technika – siūlome unikalią galimybę sudaryti sporto programą besitreniruojantiems namuose, kai įvairaus sudėtingumo pratimus galima atlikti baldų pagalba ar namuose turimais sporto reikmenimis.

Zizas.lt patrauklia kaina kviečia užsisakyti efektyvias ir rezultatyvias sporto programas vyrams ir moterims. Kartu su Jumis aptarsime sudarytą treniruočių planą, ir visos programos laikotarpiu suteiksime konsultacijas dėl pasiektų rezultatų ar kitų Jums rūpimų klausimų. Esame suinteresuoti, kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas savo pasiektais rezultatais, todėl pasirūpinsime, kad per trumpiausią įmanomą laiką pasiektumėte savo geidžiamą figūrą.

Prašome palaukti...