•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

Sporto programos moterims

Vis daugiau moterų ir merginų šiandien savo gyvenimo neįsivaizduoja be sporto. Moterims sportas didelės reikšmės turi ne tik figūros požiūriu, bet ir sveikatos prasme. Dirbant intensyvų darbą, kasdien patiriant streso ir įtampos ne tik kaupiasi nereikalingi kilogramai, bet ir prastėja bendra savijauta. Kadangi įrodyta, jog sportas padeda pasiekti gražių kūno linijų ir net gi padeda išvengti psichologinių sutrikimų – pavyzdžiui, padeda gydyti depresiją, ši veikla  lengvai skinasi kelią į moterų gyvenimus ir laisvalaikį.

Žinoma, savarankiškai sportuoti – tai nemenkas iššūkis. Vienos moterys ir merginos atlieka treniruotes sporto salėje, kitos – daug domisi ir bando sportuoti savarankiškai, o ko gero optimaliausias variantas – tai sporto programos moterims. Individualaus sporto plano sudarymas yra vis labiau populiarėjanti paslauga, kuri padeda kiekvienai sukurti pratimų planą pagal jos unikalius fizinius duomenis ir siekius (ar norima deginti riebalus, ar formuoti raumenų masę ir t.t.).

Deja, net ir sportuojant sporto klube su trenerio priežiūra ne visada pasieksite norimų rezultatų. Nors yra išskirtos visos fizinių pratimų grupės , kurių dėka lavinamos skirtingos kūno dalys, kai kurioms moterims net ir daug kartų per dieną atliekami pratimai taip ir neatneša norimų rezultatų. Tam ,kad sporto rezultatai būtų geriausi, būtina žinoti silpniausias ir daugiausiai trūkumų turinčias savo kūno vietas, išmanyti savo organizmo funkcijas, atkreipti dėmesį į mitybą. Ne visi treneriai ir tuo labiau ne visos sportuojančios moterys turi kompetencijos sudaryti tinkamiausią sporto programą. Todėl ir populiarėja sporto plano sudarymo paslaugos.

Kokios dažniausios sportuojančių moterų daromos klaidos?

  • Treniruotės ir pratimai atliekami pamirštant mitybą: mūsų patirtis rodo, kad greičiausi ir ryškiausi rezultatai ateina ne tik intensyviai sportuojant, bet ir rūpinantis sveika ir subalansuota mityba. Kiekvienas moters tikslas – riebalų deginimas ar raumenų ryškinimas – reikalauja skirtingų mitybos įpročių. Todėl užsisakius individualią sporto programą visuomet rekomenduojamas ir mitybos plano sudarymas.
  • Treniruojama tik viena kūno sritis: daugelis daro didelę klaidą, kai susirūpinę tik viena problemiška kūno dalimi (pvz. šlaunys ir sėdmenys), daugiau netreniruoja jokių kitų kūno vietų. Taip tikrai nepasieksite gražių kūno linijų, nes taps akivaizdžiai matoma, kurios kūno vietos yra stangresnės už kitas.
  • Pasiekus trokštamą rezultatą nustojama treniruotis: tai – tiesus kelias atgal į senąjį kūną. Moterų kūnai riebalus kaupia greičiau negu vyrai – todėl pasiekusi tobulas kūno formas ir nustojusi toliau treniruotis, ilgainiui turėsite susitaikyti su grįžtančiais riebalais.

Zizas.lt dirba mitybos ir sporto ekspertai, jau ne vienerius metus sėkmingai sudarantys sporto planus kiekvienam – moterims, merginoms, vyrams. Sporto programos moterims sudarymas atliekamas itin kruopščiai ir apgalvotai.  Mūsų siūloma individualios sporto programos moterims paslauga yra orientuojama į probleminių moters kūno vietų tobulinimą. Sudarome tokią asmeninę sporto programą, kuri padėtų suformuoti plokščią ir tvirtą pilvą, stangrias šlaunis bei sėdmenis ir numesti nereikalingus riebalus.

Zizas.lt siūlomos sporto programos moterims:

  • Riebalų deginimo sporto programa moterims namų sąlygomis
  • Riebalų deginimo sporto programa moterims sporto salėje.
  • Formos palaikymo sporto programa moterims sporto salėje
  • Formos palaikymo sporto programa moterims namų sąlygomis

Iš šių mūsų siūlomų sporto programų kiekviena mergina ir moterims atras jai tinkamiausią būdą palaikyti puikią figūrą ir numesti nereikalingą svorį. Mes siūlome ne tik sporto programas, kuris galima įgyvendinti lankantis sporto salėje, bet ir pratimų kompleksus namuose. Kūrybiškai žvelgiame į sportą, o kiekvieno namuose yra įvairių baldų, galima įsigyti svarmenų, specialią gumą ir kitų sporto priemonių, kurios leistų optimaliai ir be jokių papildomų išlaidų treniruotis namie.

Zizas.lt – tai sveikos gyvensenos ekspertai. Kiekvienas klientas ir jo rūpesčiai tampa ir mūsų rūpesčiu – todėl darome viską, kad bendromis jėgomis pasiektume geriausių rezultatų. Kviečiame išsirinkti Jūsų pageidaujamą sporto programą puikia kaina ir mes padėsime pasiekti išsvajotą figūrą, kuri leistų Jums pamilti save iš naujo.

Prašome palaukti...