•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

Sporto programos namuose

Sporto klubai skirti ne kiekvienam – vieni žmonės paprasčiausiai drovisi treniruotis salėje, pilnoje žmonių, kiti neturi sąlygų keletą kartų per savaitę ištrūkti iš namų nė porai valandų. Tokiais atvejais geriausias būdas išlikti puikios figūros – tai sporto programos namuose sudarymas. Sportuojant namuose galima susikurti net ir labai patogias sąlygas numesti svorio ar užsiauginti raumenų. Tereikia šiek tiek profesionalios pagalbos ir minimalios įrangos namuose. Vyrauja požiūris, kad namuose pasiekti aukštų rezultatų – sunku, nes čia nėra specialios įrangos ir treniruoklių, prieinamų tik sporto klube, o kartais namie treniruotis trukdo dėmesį blaškantys veiksniai – televizorius, kompiuteris, šeima. Mes norime sugriauti šį mitą – siūlome sporto programas namie, kurios užtikrins patogų, o svarbiausia, efektyvų būdą pasiekti tobulą figūrą.

Zizas.lt siūloma sporto programa namuose skirta tiek vyrams, tiek moterims. Priklausomai nuo žmogaus poreikių, jam sudaromas individualus pratimų planas leis bet kuriuo patogiu metu – tiek rytais prieš darbą, tiek vakare po darbo atlikti specialias, namų sąlygoms pritaikytas treniruotes, kurios garantuotų gerą savijautą, organizmo tonusą ir dailią figūrą.

Kaip sportuoti namuose?

  • Šio plano sudarymas atliekamas atsižvelgiant į tai, kokios sportui palankios sąlygos paprastai egzistuoja daugelyje namų. Pirmiausiai į programą visados įeina fiziniai pratimai, kuriems nereikia visiškai jokių papildomų priemonių, nebent sportinio kilimėlio: pritūpimai, įtūpstai, atsilenkimai, atsispaudimai ir t.t.
  • Kita pratimų grupė – tai pratimai, atliekami su tam tikra sporto įranga ir namuose esančiais baldais – tai įvairūs pratimai su hanteliais, kardio pratimai (šokinėjimas virvute), pasipriešinimo pratimai su elastine guma, prisitraukimai prie skersinio, pratimai su kėdės, baldų atrama.

Asmeninė sporto programa namuose yra ne tik pigiausias būdas pasiekti geidžiamas kūno linijas, bet ir patogi strategija – Jums nereikės gaišti laiko keliaujant į sporto klubą ir jaustis nepatogiai dėl savo kūno viešoje sporto salėje.

Kaip sudaroma individuali sporto namuose programa?

Kaip ir kitos sporto programos, namuose atliekamų pratimų kompleksas yra sudaromas kruopščiai ištyrinėjus žmogaus fiziologines savybes (ūgis, svoris, amžius, lytis, mitybos įpročiai, darbo pobūdis, ligos). Kiekvienam, susidomėjusiam šia programa, atsiunčiame specialų klausimyną, kuriame prašome suteikti svarbiausią informaciją apie minėtus veiksnius. Visa tai prisideda prie tikslios ir į geriausius rezultatus orientuotos sporto programos. Taip pat prašome atsiųsti savo nuotrauką – taip nustatysime geriausiai, kurios Jūsų kūno vietos yra problemiškiausios, ir pritaikysime fizinius pratimus, kurie suteiktų maksimalią naudą siekiant atsikratyti nepageidaujamų riebalų ar norint priaugti sveikos kūno masės.

Mūsų siūlomos sporto programos namuose:

  • Riebalų deginimo sporto programa vyrams namų sąlygomis
  • Riebalų deginimo sporto programa moterims namų sąlygomis
  • Formos palaikymo sporto programa moterims namų sąlygomis
  • Masės auginimo sporto programa vyrams namų sąlygomis.

Kiekvieną šių treniruočių kompleksų puikia kaina galite pasirinkti pagal pageidaujamus rezultatus – pradedant riebalų deginimu, formos palaikymu, baigiant masės auginimu – kiekvienas šių planų užtikrins geriausius rezultatus sportuojant namuose.

Zizas.lt – tai sveikos ir aktyvios gyvensenos ekspertai. Per daugelį veiklos metų įgijome daug vertingų žinių mitybos ir sporto srityse. Puikiai išmanome, kaip veikia žmogaus organizmas, jo raumenų sistema, medžiagų apykaita. Sveika gyvensena reikalauja šių žinių, o mes džiaugiamės galėdami jomis pasidalinti su savo klientais.

Geriausi rezultatai sporte aplanko tik motyvuotus žmones, o mus motyvuoja mūsų klientų ryžtas, užsidegimas ir puikūs rezultatai.

Sudarę klientui sporto programą įsipareigojame jos metu palaikyti kontaktą, jei reikia – suteikti konsultacijas, patarimus. Suprantame, kad visą gyvenimą nesportavusiam žmogui gali būti didelis iššūkis pradėti reguliariai ir aktyviai sportuoti. Tai suprasdami, visados patarsime įvairiais klausimais, kartu įvertinsime pasiektus rezultatus, o jeigu šie netenkins, pakoreguosime sudarytą programą. Programos pabaigoje kartu palyginsime Jūsų kūno nuotrauką, padarytą pirmą dieną ir programai jau pasibaigus – galime užtikrinti, kad rezultatai Jus pradžiugins ir privers pamilti sportą dar stipriau!

Prašome palaukti...