•   Kauno g. 16
  •   +37065219404

Sporto programos vyrams

Daugelis vyrų vis dažniau susimąsto apie galimybę užsiauginti didesnę raumenų masę ir susiformuoti puikios formos raumenis. Tvirtas kūnas ir atletiška vyrų figūra jau nuo senovės Graikijos yra laikoma tikru vyriško grožio etalonu. Tačiau turintiems neišlavintus ir silpnus ar net suglebusius rankų, pilvo, krūtinės raumenis tai gali būti nelengva užduotis. Reikės ne tik pasirūpinti baltymų praturtina mityba, bet ir įprasti reguliariai lankytis sporto salėje ir atlikti raumenų formavimui būtinas treniruotes.

Nuo kitų sporto programų, mūsų siūloma sporto programa vyrams išsiskiria didesniu bazinių pratimų kiekiu, kuomet itin daug dėmesio skiriama jėgos pratimams – pritūpimams, štangos kėlimui, troso traukimui, prisitraukimams, atsispaudimams ir t.t. Kiekvienoje sporto salėje yra visa būtina sporto įranga ir treniruokliai, kuriais galima sėkmingai atlikti visus sporto programoje vyrams nurodytus pratimus.

Šio plano sudarymas paremtas individualiu kiekvieno kliento kūno sudėjimu, mitybos įpročiais, ūgiu, svoriu ir kitais faktoriais. Pratimų planą galime sudaryti tik gavę visą būtiną informaciją apie kliento sveikatos būklę (kadangi kai kurie sunkesni pratimai negali būti atliekami turit tokių sutrikimų kaip išvarža ar sąnarių ligos), taip pat pamatę jo kūno nuotrauką – iš jos dažniausiai visada akimirksniu pamatome, kokias kūno vietas verta tobulinti labiau nei kitas tam , kad po mėnesio treniruočių klientas galėtų džiaugtis proporcingu, tvirtu ir puikios formos kūnu.

Zizas.lt komanda sudarys Jūsų individualius fizinius duomenis atitinkantį pratimų sporto salėje planą. Po pirmos savaitės susitiksime aptarti Jūsų pirmųjų rezultatų – jeigu būsite pajutęs, kad kai kurie pratimai neneša naudos, galėsime juos pakeisti naudingesniais ir efektyvesniais pratimais – visos mūsų konsultacijos skirtos tam, kad per kuo greitesnį laiką galėtumėte džiaugtis kūnu, kurį turėti daugelis vyrų tik svajoja.

  • Jeigu esate liekno sudėjimo vyras ir svajojate apie stambius raumenis, turime įspėti, jog vien treniruotėmis pačių raumenų neužsiauginsite – tam pirmiau būtina turėti kūno masės, kurią vėliau galėtumėte ryškinti. Todėl tokiais atvejais visuomet rekomenduojame kartu su treniruočių planu susidaryti ir mitybos planą masei auginti.
  • Subalansuota mityba taip pat yra būtina, nes po intensyvių treniruočių organizmas būna nusilpęs, išeikvojęs visą energiją. Tik sveikas ir tinkamai parinktas maistas sugrąžins jėgas ir padės atsistatyti raumenims.
  • Vyrams skirtų treniruočių programų yra ne viena – priklausomai nuo kliento siekiamo tikslo, galima rinktis labiau į riebalų deginimą orientuotą arba masės auginimui skirtą sporto programą.

Zizas.lt patrauklia kaina galite užsakyti šias sporto programas vyrams:

  • Riebalų deginimo sporto programa vyrams namų sąlygomis
  • Riebalų deginimo sporto programa vyrams sporto salėje
  • Masės auginimo sporto programa vyrams namų sąlygomis
  • Masės auginimo sporto programa vyrams sporto salėje.

Pasirinkę vieną iš Jūsų pageidaujamų  programų, susisiekite su mumis – mes Jums pateiksime klausimyną, pagal kurį vėliau atrinksime Jūsų kūno tipui svarbiausius fizinius pratimus, taip pat įvertinsime ir Jūsų nuotrauką. Visa tai leis atlikti Jums idealiai pritaikyto asmeninio sporto plano sudarymą.

Kodėl Zizas.lt?

Mūsų komanda – tai sportui ir sveikai mitybai pasišventę profesionalai. Jau daugelį metų dirbame sporto ir sveikos mitybos srityje: padėjome daugeliui žmonių numesti ir sudeginti tūkstančius kilogramų antsvorio, suformuoti jų išsvajotus raumenis bei figūrą ir pagaliau pamilti save iš naujo.

Daugiausiai gerų rezultatų pasiekia motyvuoti žmonės, o mus motyvuoja mūsų klientų pasiryžimas ir akivaizdūs pasiekti rezultatai.

Mūsų darbas su klientais nepasibaigia vien sudarius sporto programą. Suprantame, kaip kartais nelengva pradėti intensyvias ir daug pastangų reikalaujančias treniruotes, todėl visados patariame savo klientams įvairiais klausimais, kartu peržiūrime ir koreguojame sudarytas programas, stebime pasiektus rezultatus.

Prašome palaukti...